4 NAJVÄČŠIE MÝTY, S KTORÝMI SA V STÁVKOVANÍ MÔŽETE STRETNÚŤ

V každej oblasti sa stretávame s mýtmi. Ak sa niekomu darí, vďačí za to šťastiu a náhode. Ak sa niekomu nedarí, je potrebné vytvoriť ďalší mýtus, ktorý by ospravedlnil náhle zlyhanie. Rovnako ako v iných oblastiach i stávkovanie oplýva celou radou najrôznejších mýtov, s ktorými sa začiatočníci musia vyrovnať. Čomu veriť a čo naopak okamžite zamietnuť? V dnešnom článku Vám prezradíme najrozšírenejšie mýty, ktoré sa naprieč stávkovaním rozšírili. Nenechajte sa nachytať.

V každej oblasti sa stretávame s mýtmi. Ak sa niekomu darí, vďačí za to šťastiu a náhode. Ak sa niekomu nedarí, je potrebné vytvoriť ďalší mýtus, ktorý by ospravedlnil náhle zlyhanie. Rovnako ako v iných oblastiach i stávkovanie oplýva celou radou najrôznejších mýtov, s ktorými sa začiatočníci musia vyrovnať. Čomu veriť a čo naopak okamžite zamietnuť? V dnešnom článku Vám prezradíme najrozšírenejšie mýty, ktoré sa naprieč stávkovaním rozšírili. Nenechajte sa nachytať.

1. Úspešná séria? V tom prípade je pravý čas zvýšiť vloženú sumu.

Náš prvý mýtus Vás veľmi ľahko a rýchlo môže pripraviť o slušnú kopu finančných prostriedkov. Vždy majte presne stanovenú sumu, ktorú chcete pri tipovaní použiť. I napriek tomu, že teraz stojí šťastie na Vašej strane, jedného pekného dňa môžete vložiť všetko v snahe získať ešte viac. Práve vtedy Vás však šťastie opustí a Vám neostane nič.

2. Korupcia a stávkovanie kráčajú ruka v ruke.

Dlhé roky prevláda názor, že stávkovanie a tipovanie výsledkov športových zápasov podporujú korupciu v športe. Majte však na pamäti, že manipulovať zápas môže len ten, kto sa na ňom priamo zúčastňuje. O výsledku zápasu môžu rozhodnúť len hráči a majitelia klubov.

3. Zápasy sú ovplyvňované bookmakermi za vidinou veľkého zisku.

A hneď sa nám ukazuje snáď najväčší a najvýraznejší mýtus kolujúci naprieč celým biznisom. Bookmakeri sú ľudia, ktorí v stávkových kanceláriách zodpovedajú za tvorbu kurzov. Nemajú však priamy vplyv na výsledok zápasov, nech už sú legendy stojace za vznikom tohto tvrdenia akékoľvek. Je potrebné si uvedomiť, že práve stávková kancelária je mnohokrát v strate, ak sa v jej ponuke objaví zápas s vopred dohodnutým výsledkom.

4. V prípade vkladu na tiket existuje len spodná hranica.

Ani toto tvrdenie nie je pravdivé. Určená je minimálna i maximálna stávka, nehovoriac o maximálnom dennom vklade.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte vstupný bonus :
Tipsport
Tipsport

Vstupný bonus až 4000 EUR! až do výšky 100% z prvého vkladu.

SYNOT TIP
SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

Doxxbet
Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Fortuna
Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.