AKO SA VYHNÚŤ SKLAMANIU Z PREHRY – PORADÍME VÁM, AKO NEPREHRAŤ

Pri tipovaní sú vernými spoločníkmi každého hráča šťastie a náhoda. Môžeme mať akékoľvek brilantné plány, ale vždy musíme rátať s tým, že jednoducho stroskotajú. Dnes Vám prezradíme niekoľko jednoduchých tipov, s ktorými pri stávkovaní pracujú i skúsení hráči. Umožnia Vám užiť si správny adrenalín z hry a zároveň neprehrať.

Pri tipovaní sú vernými spoločníkmi každého hráča šťastie a náhoda. Môžeme mať akékoľvek brilantné plány, ale vždy musíme rátať s tým, že jednoducho stroskotajú. Dnes Vám prezradíme niekoľko jednoduchých tipov, s ktorými pri stávkovaní pracujú i skúsení hráči. Umožnia Vám užiť si správny adrenalín z hry a zároveň neprehrať.

1. Finančný limit stojí na prvom mieste

V našom prvom bode zohráva dôležitú úlohu termín bankroll. Jeho definícia je veľmi jednoduchá – predstavuje sumu, s ktorou si môžete dovoliť hrať. Zlatým pravidlom a zároveň dobrým plánom je vždy staviť len sumu, ktorú si môžete dovoliť prehrať. A teraz sa môžeme pustiť do tipovania. Na každý tiket sa snažte staviť približne 2% zo svojho celkového rozpočtu (bankroll). V tomto prípade majú dôležité postavenie sebakontrola a triezve uvažovanie bez ohľadu na to, či máte pocit stávky na istotu, alebo je to len jednoduchý risk.

2. Stavte na svoj prehľad a tipujte len tam, kde ho skutočne máte

Hoci veľkú úlohu zohráva šťastie, dobrá príprava je tiež mimoriadne dôležitá. Sledovanie štatistík, porovnávanie a prehľad Vám môžu zabezpečiť želanú výhru. Ak sa vždy budete spoliehať len na šťastie, veľmi rýchlo sa presvedčíte o tom, aké dokáže byť vrtkavé. Pri tipovaní sa radšej spoľahnite na znalosti a správny prehľad.

3. Nenechajte sa vlákať do pasce

 Poznáte tie okamihy, kedy všetko stavíte na istotu a v priebehu niekoľkých minút sa stav otočí o 180°C? Presne takto si v oblasti stávkovania predstavujeme pasce. Nenechajte sa vlákať do jednej z nich a i očividné výsledky si radšej niekoľkokrát dobre premyslite. Staré príslovie hovorí, že odvážnemu šťastie praje, ale nemusí to byť vždy pravda. V priebehu niekoľkých minút sa môžete spoľahlivo ocitnúť bez prostriedkov.

4. Zamerajte sa na malý počet zápasov

Mnoho hráčov sa nechá zlákať nádhernou vidinou, ktorá sa zobrazuje na konci tiketu. Práve z toho dôvodu sa snažia staviť na najväčší počet zápasov. Neurobte rovnakú chybu. Lepšou možnosťou je staviť viac na malý počet zápasov ako málo na veľký. Rovnako sa nenechajte zlákať vysokým kurzom – zápasy radšej vyberajte bez tejto znalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte vstupný bonus :
Tipsport
Tipsport

Vstupný bonus až 4000 EUR! až do výšky 100% z prvého vkladu.

SYNOT TIP
SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

Doxxbet
Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Fortuna
Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.