NAJČASTEJŠIE CHYBY, KTORÝCH SA PRI STÁVKACH DOPÚŠŤAME

adosť z hry, adrenalín, nadšenie z výhry alebo sklamanie z prehraných financií. To všetko sú pocity, ktoré rozhodne aspoň raz zažil počas stávkovania každý. Pri stávkach je potrebné zachovať si chladnú hlavu a sebaovládanie. V prípade stávok hrá významnú úlohu šťastie a náhoda.

Radosť z hry, adrenalín, nadšenie z výhry alebo sklamanie z prehraných financií. To všetko sú pocity, ktoré rozhodne aspoň raz zažil počas stávkovania každý. Pri stávkach je potrebné zachovať si chladnú hlavu a sebaovládanie. V prípade stávok hrá významnú úlohu šťastie a náhoda. Dobrý prieskum však dokáže tiež poriadne zamiešať karty. Ak nechcete neustále prehrávať, mali by ste sa vyhnúť chybám, ktoré najčastejšie ľudia pri stávkach robia. Chcete vedieť, aké to sú? Prezradíme Vám v nasledujúcich riadkoch.

1. Nezachovávajú si chladnú hlavu a okamžite myslia na obrovský balík peňazí

Stávkovanie má byť predovšetkým o zábave a nadšení z hry. Mnoho ľudí však robí základnú chybu a za každou stávkou vidia možnosť, ako zbohatnúť. Jednou z najčastejších chýb je umiestniť na tiket množstvo zápasov. Áno, vidina výhry je lákavá, ale s každou stávkou zvyšujete riziko prehry. Menej je niekedy viac.

2. Zabúdajú na prieskum a ich stávky sú bezhlavé

Nenechajte sa zlákať jednoduchou analýzou kurzov, ktorá sľubuje, že nízky kurz predstavuje zaručenú výhru. Nepredstavuje. Pustite sa pred samotnou stávkou do prieskumu a skúste vypátrať, prečo kurz stúpa, či naopak klesá. Veľmi často sú za týmto javom interné informácie v podobe zmeny obsadenia, zranení alebo iné. Verte však, že nízky kurz rozhodne nie je zárukou  Vašej výhry. Odporúčame Vám staviť si len na tie športy, ktorým rozumiete a aktívne ich sledujete.

3. Nestanovia si žiadny strop

Vždy si stanovte obnos peňazí, s ktorými chcete hrať a zároveň nebude žiadny problém, ak sa Vám v ten deň šťastena otočí chrbtom. Prehrané peniaze sa len tak jednoducho nevrátia a myslieť na to, že ak stavím viac, vyhrám ich späť, je viac ako naivné.

4. Nemiešajte city do tipovania

Tipovanie je založené na dávke šťastia a poriadnej dávke štatistiky, analýzy a čísel. Ak máte niektoré tímy v obľube, ešte to neznamená, že na ne okamžite musíte staviť. Dôležité je, čo na to hovorí analýza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte vstupný bonus :
Tipsport
Tipsport

Vstupný bonus až 4000 EUR! až do výšky 100% z prvého vkladu.

SYNOT TIP
SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

Doxxbet
Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Fortuna
Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.