Fortuna
3.0/5

Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Hráči Fortuny si pochvaľujú 0% MANIPULAČNÝ POPLATOK na iFortuna.sk (platí len pre tipovanie cez internet) alebo aj atraktívny vstupný bonus – 30 EUR stávka bez rizika pre nových hráčov! Ďalšími dôvodmi prečo tipovať vo Fortune sú predzápasové informácie s tipmi, tisícky live prenosov ročne, vernostný program, príjemné používateľské prostredie s ľahkou orientáciou

Klady
  • Aenean bibendum tempor lectus
  • Vestibulum ultricies
  • Nunc consectetur urna quis elit
  • Curabitur odio tellus
  • Donec rhoncus mi ac dui efficitur
Zápory
  • Pellentesque in ante in diam
  • Nulla vel sem vulputate
  • Maecenas mattis felis ipsum porttitor
  • Sed odio neque
  • Mauris vestibulum sapien

Dnes je stávková kancelária Fortuna považovaná za jednu z najsilnejších spoločností v srdci Európy. Pôsobí hneď v niekoľkých krajinách strednej Európy. Jej pobočky objavíme na Slovensku, v Poľsku, v Českej republike, ale i Chorvátsku a Rumunsku. Hlavnou filozofiou stávkovej kancelárie Fortuna je prinášať hráčom zábavu a širokú ponuku možností. Zároveň sa však angažuje i na poli pomoci handicapovaným športovcom a je sponzorom nejedného športového podujatia i klubu.

Medzi mimoriadne obľúbené služby, ktoré Fortuna ponúka, je Rýchlostávka (realizuje sa prostredníctvom mobilného telefónu) i Cash out. Na území Slovenska sa nachádza približne 360 kamenných pobočiek, hráči však majú možnosť využiť i mobilnú aplikáciu a diskusné fórum. Fortuna tiež umožňuje svojim fanúšikom sledovať športové zápasy na svojich stránkach, a tak pre nich prináša novú porciu zábavy i najčerstvejšie informácie.

Každý nový hráč získa pri registrácii bonus 20 eur. Zároveň Fortuna umožňuje i získanie vstupného bonusu, ktorý sa môže vyšplhať až na sumu 1000 eur. Výška vstupného bonusu samozrejme vyplýva z pravidiel, ktoré stávková kancelária Fortuna stanovila. I v prípade stávkovej kancelárie Fortuna narazíme na možnosť vstúpiť do vernostného klubu. V tomto prípade hovoríme o Fortuna Plus Klub, ktorý ponúka svojim členom príležitosť uplatniť nazbierané body a získať vecné ceny, kurzové zvýhodnenie i lákavé zájazdy na športové zápasy.

Maximálna suma, ktorú môžete v stávkovej kancelárii Fortuna vyhrať, je stanovená na 150 000 eur. Najnižšia stávka je stanovená na 1 euro. Vklady je možné tradične uskutočniť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo staviť na najstaršiu metódu a vložiť peniaze priamo na pobočke.

Stávková kancelária Fortuna stavila v portfóliu svojich služieb na tradičné športy i možnosti, čo jej prináša celú radu verných fanúšikov. Medzi jej ďalšie produkty patrí kasíno, žreby i lotéria. Je len na Vás, ktorú využijete.

Uvedieme si aj príklad. Povedzme, že budete mať záujem o bonus vo výške 100 EUR. V prvom rade je potrebné vložiť na vaše hráčske konto 100 EUR. Celkovo si treba staviť za 1 400 EUR a to s minimálnym kurzom 2, ako sme vás informovali vyššie. Keď uzatvoríte stávky za 280 EUR, pripíše sa vám 20 EUR. Ďalších 80 EUR z bonusu, teda zvyšných 80% bonusu získate ihneď, ako podáte stávky za ďalších 1 120 EUR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.