Doxxbet
4.0

Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Pre novoregistrovaných klientov si pripravila stávková kancelária www.doxxbet.sk vskutku štedrý vstupný bonus, ktorého maximálna možná čiastka je až 2000€. Svoj bonus si ale treba zaslúžiť tým, že kompletne dodržíte jednoduché a predovšetkým férové podmienky. Jedná sa o 100 % vkladový bonus. To znamená, že ak si vložíte na účet napríklad 100 €, máte nárok na 100 € bonus.

Klady
  • 100% vstupný bonus až 2000 EUR
  • Extra bonus 20 € bez rizika
  • LIVE tipovanie
  • DOXXbet aplikácia
  • Vernostný DOXXbet Klub
Zápory
  • Poplatok za výber 5%
  • Zložitejšie vyhľadanie kontaktnej infolinky
  • Nedostupnosť vyplatenia v mobilnej verziir

Stávková kancelária DOXXbet patrí medzi spoločnosti s dlhou tradíciou. Založená bola v roku 1990 a od tých čias ponúka svojim hráčom širokú ponuku kurzov a rôzne možnosti tiketov. Vyznačuje sa i naozaj prepracovaným zákazníckym servisom a rýchlym vyplácaním výhier. Pri stávkach máte možnosť vybrať si z ponuky až 25 športov, v ktorý objavíme tradičné i netradičné voľby. Každý zo športov ponúka špecifické druhy stávok, ktoré inde neobjavíte.

Zaujímavou voľbou sú skupinové stávky, ktoré tvoria kombinácie celých skupín udalostí. Týmto spôsobom je možné vyhrať až 50 000 eur. DOXXbet zároveň umožňuje svojim hráčom uzatvoriť jednoduché stávky alebo kombinované. Hráči si tak môžu vytvoriť svoj jedinečný tiket s viacerými skupinami a vylepšiť ho zaujímavými príležitosťami. Každý tiket je možné stornovať do 10 minút. Možnosťou, ktorá nás pri stávkovej kancelárii DOXXbet skutočne zaujala, je kompenzácia. Týka sa hráčov, ktorým na tikete ušiel jediný zápas. Presné podmienky, kedy je možné využiť  kompenzáciu objavíte v právnych podmienkach spoločnosti.

Vstupný bonus až 2000 EUR

Samozrejmosťou je i vstupný bonus pre nových hráčov. V prípade spoločnosti DOXXbet dosahuje vstupný bonus výšku 2000 eur. V tomto prípade je však potrebné dodržať jednoznačne stanovené podmienky spoločnosti, ktoré neskôr zaručujú 100% vkladový bonus. To znamená, že ak na svoj vkladový účet vložíte 500 eur, výška Vášho bonusu je 500 eur. Na to, aby ste si mohli nárokovať na bonus, musíte danú sumu pretočiť približne desaťkrát, ale toto číslo sa odvíja od niekoľkých premenných. V prípade, že si budete chcieť nárokovať daný bonus, je vhodné dostatočne si preštudovať oficiálne podmienky a splniť dané pravidlá. Výhodou je, že si zároveň budete môcť nárokovať i bezrizikový bonus vo výške 20 eur.

Za zmienku rozhodne stojí i možnosť Live tipovania a tipovania cez internet, ktoré si našli svojich verných fanúšikov. Zaujímavosťou je i vernostný program DOXXbet Klub, ktorý je k dispozícii pre všetkých. DOXXbet kráča s modernými technológiami, a tak umožňuje využiť i stávkovanie cez internet. Vklady a výbery výhier je možné realizovať prostredníctvom SporoPay, UniPlatba, TatraPay, ePlatby VÚB, ČSOB, OTP a FIO. Na realizáciu vkladov je rovnako možné použiť svoju kreditnú kartu. V prípade online stávkovania sú samozrejmosťou nulové manipulačné poplatky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte vstupný bonus :
Tipsport
Tipsport

Vstupný bonus až 4000 EUR! až do výšky 100% z prvého vkladu.

SYNOT TIP
SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

Doxxbet
Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Fortuna
Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.