SYNOT TIP
5.0/5

SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

SYNOT TIP poskytuje z pomedzi všetkých stávkových kancelárii jeden z najlepších vstupných bonusov. Na nových hráčov čaká na webe www.synottip.sk bonus až 5 000 eur a k tomu ešte aj stávka bez rizika do výšky 50 eur. Na úvod treba povedať, že noví hráči majú nárok na obidva bonusy.

Klady
  • Aenean bibendum tempor lectus
  • Vestibulum ultricies
  • Nunc consectetur urna quis elit
  • Curabitur odio tellus
  • Donec rhoncus mi ac dui efficitur
Zápory
  • Pellentesque in ante in diam
  • Nulla vel sem vulputate
  • Maecenas mattis felis ipsum porttitor
  • Sed odio neque
  • Mauris vestibulum sapien

SynotTip bol dlhé roky na slovenskom trhu považovaný za outsidera medzi stávkovými kanceláriami.  Dnes predstavuje spoločnosť, ktorá je rozdelená na tri kategórie: kurzové stávky, kasíno a lotérie. Pozornosť získava najmä vďaka podpore celej rade akcií. Svojim fanúšikom ponúka možnosť staviť na populárne športy v podobe futbalu či hokeja. Okrem toho je možné staviť i napríklad na šach či v našich končinách menej známy lakros.

Stávková kancelária SynotTip má na území Slovenska približne 500 kamenných pobočiek, ktoré je možné navštíviť a uzatvoriť stávky.  Fanúšikovia však môžu využiť i mobilnú aplikáciu a uzatvoriť stávky kedykoľvek z pohodlia svojho domova. Prostredníctvom stránok SynotTip však nie je možné pozerať športové stretnutia a zápasy, rovnako chýba možnosť zapojiť sa do diskusného fóra.

Výška vstupného bonusu samozrejme závisí od faktu, ako bude daný hráč stávkovať. Súčasťou filozofie stávkovej kancelárie SynotTip je tiež organizácia vernostného klubu s názvom Benefit Klub. Ďalšie body je možné získať každou uzatvorenou stávkou. Vo vernostnom klube je možné posúvať sa po jednotlivých hráčskych úrovniach a samotný SynotTip často organizuje celú radu súťaží.

Výhodné stávkarské maratóny

Stávková kancelária SYNOT TIP je okrem bohatých vstupných bonusov známa aj svojimi akciami, ktoré usporadúva počas celého roka.

Tieto akcie fungujú na jednoduchom princípe.

SYNOT TIP určí bank a dni, počas ktorých treba pravidelne tipovať (minimálna výška vkladu a kurz je vždy uvedený v aktuálnom maratóne) a keď sa maratón skončí, tento balík peňazí sa rozdelí medzi hráčov, ktorí úspešne dokončili maratón a v danom časovom úseku pravidelne tipovali.

Výhodou je, že SYNOT TIP nie je tak veľká stávková spoločnosť ako Tipsport alebo Fortuna. Z toho logicky vyplýva aj menší počet hráčov, ktorí sa zapoja do maratónu a tak je podiel z banku ešte zaujímavejší, než pri maratónoch, ktoré usporadúvajú veľké spoločnosti.

100% vstupný bonus do 5 000 EUR + bezriziková stávka do 50 EUR

SYNOT TIP poskytuje z pomedzi všetkých stávkových kancelárii jeden z najlepších vstupných bonusov. Na nových hráčov čaká na webe www.synottip.sk bonus až 5 000 eur a k tomu ešte aj stávka bez rizika do výšky 50 eur. Na úvod treba povedať, že noví hráči majú nárok na obidva bonusy.

100%-ný Vstupný bonus až 5000 €

Výšku bonusu, o aký máte záujem, si jednoducho nadefinujete vašim prvým vkladom. Ten treba vykonať do 10 dní od registrácie na synottip.sk. Výška bonusu predstavuje 100% z vášho prvého vkladu. To znamená, že ak napríklad vložíte 20 eur, máte nárok na 20 eur bonus. Takto môžete získať maximálne 5-tisíc eur.

SYNOT TIP vám pripíše bonus po pretipovaní 6x hodnoty bonusu a to na tiketoch s celkovým kurzom 2,1 a vyšším a je potrebné, aby obsahovali aspoň 3 stávkové príležitosti (každá stávková udalosť musí mať min. kurz 1,25 a viac). Do tohto pretočenia sú počítané všetky predzápasové ako aj LIVE tikety. Do plnenia bonusových podmienok nie sú počítané rozpisové (kombi) stávky, tiež tikety, na ktoré ste využili cashout (teda ste požiadali o predčasnú výplatu) a tikety, ktoré ste si podali za Benefit body.

Skvelou správou je, že bonus vám bude pripisovaný v štyroch častiach po 25 %. Keď pretipujete 25% zo sumy potrebnej na splnenie podmienok, pripíše sa vám 25% z hodnoty vášho bonusu.

Povedzme, že váš prvý vklad bude 2 000 eur. Automaticky máte nárok na 2 000 eur bonus. Požadovaný obrat teda činí 12 000 eur (teda 6 x 2 000). Vždy, keď pretipujete 3 000 eur podľa bonusových pravidiel, pripíše sa vám na hráčsky účet 25% bonusu, v našom príklade teda 500 eur v Benefit bodoch (to predstavuje 12 500 bodov).

Maximálna suma, ktorú je možné vyhrať, je 300 000 eur, pričom minimálna činí 0,10 eura. Hráči môžu na vklady využívať bankový prevod, platobnú kartu alebo vložiť peniaze jednoducho na ktorejkoľvek kamennej pobočke. K svojej výhre sa dostanete okamžite a je vyplácaná vždy v eurách. Služby spoločnosti SynotTip sa stále zlepšujú, a tak sa niet čo čudovať, že nachádza stále nových fanúšikov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.