TIPOVANIE KROK ZA KROKOM – AKO ZAČAŤ V 6 JEDNODUCHÝCH KROKOCH

Patríte v tipovaní medzi začiatočníkov? Nič sa nedeje, s našimi jednoduchými tipmi zvládne základy tipovania naozaj každý. Pohodlne sa usaďte a urobte svoje prvé kroky vo svete stávok.

Patríte v tipovaní medzi začiatočníkov? Nič sa nedeje, s našimi jednoduchými tipmi zvládne základy tipovania naozaj každý. Pohodlne sa usaďte a urobte svoje prvé kroky vo svete stávok.

1. Výber vhodnej stávkovej kancelárie

Začneme od úplného začiatku. Na trhu sa dnes pohybuje celá rada stávkových kancelárií. Voľbou na istotu je staviť na renomovanú spoločnosť, ktorá Vám zaručene poskytne nejeden bonus. Dajte si záležať na tom, aby ste vybrali stávkovú kanceláriu s jasne stanovenými pravidlami. Výhodou je ponuka tipovania online a tipovanie cez mobil.

2. Vytvorenie hráčskeho účtu

Pred uzatvorením Vašej prvej stávky je potrebné prejsť právnymi náležitosťami, ktoré predstavuje registrácia do hráčskeho účtu. Registrácia je jednoduchá a vo väčšine prípadov Vám nezaberie viac ako pár minút. V tomto prípade je potrebné myslieť i na to, ako budete vkladať na svoj hráčsky účet peniaze. Ak sa chystáte využiť niektorú z elektronických peňaženiek, musí byť e-mail z hráčskeho účtu totožný s niektorým z mailov vo Vašej elektronickej peňaženke.

3. Vloženie finančných prostriedkov na hráčsky účet

V tomto prípade môžete zvoliť niekoľko možností: kreditné a debetné karty, elektronické peňaženky či bankové prevody. Je len na Vás, ktorá voľba je pre Vás prijateľnejšia.

4. Nezabudnite na bonus

V predchádzajúcich riadkoch sme Vám radili využiť možnosť bonusu. Výšku bonusu a možnosť uplatniť si bonus stanovuje každá stávková kancelária samostatne. Preštudujte si všetky potrebné informácie, ktoré súvisia s možnosťou uplatniť si bonus pre nových členov. Ak máte možnosť ho využiť, neváhajte.

5. Prvá stávka

A je to tu, blížime sa do finále. Pred samotným uzatvorení prvej stávky si preštudujte všetky pravidlá, ktoré má daná stávková kancelária s uzatváraním, vyhodnocovaním i limitovaním jednotlivých stávok. Možnosťou je i obrátiť sa na skúsených hráčov, ktorí Vám ochotne odpovedia na všetky otázky.

6. Úspešný prvý výber

Ak ste boli úspešní, gratulujeme! Je čas vybrať si prvé finančné prostriedky zo stávky. Tradične je potrebné overenie na základe Vašich dokladov totožnosti. Po úspešnom overení, prichádza na rad výber, ktorý je možné uskutočniť len rovnakou metódou, ktorou ste na svoj hráčsky účet peniaze vložili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte vstupný bonus :
Tipsport
Tipsport

Vstupný bonus až 4000 EUR! až do výšky 100% z prvého vkladu.

SYNOT TIP
SYNOT TIP

Najväčší vstupný bonus do výšky 5000 EUR k tomu bezriziková stávka do 50 EUR

Doxxbet
Doxxbet

100% vstupný bonus do 2000 €a k tomu extra bonus stávka bez rizika do 20 €.

Fortuna
Fortuna

Vstupný bonus do výšky 1000 EUR k tomu stávka bez rizika 30 € pre nových hráčov.

Od tiperov pre tiperov
Created by Impressmedia s.r.o.